onas-1

Sady Grójeckie to inicjatywa lokalnych społeczników i sadowników z regionu Warki i Grójca. Od 2007 roku łączymy siły, by wyróżnić przede wszystkim nasz skarb narodowy – Jabłka Grójeckie. Od 500 lat dumnie słynie z nich nasz region nazywany często Największym Sadem Europy. Jednym z owoców tych działań jest wpisanie Jabłek Grójeckich na unijną listę Chronionych Oznaczeń Geograficznych (ChOG).

Jednak grójeckie sady kryją jeszcze inne klejnoty, które uszlachetniają i rozpieszczają nasze zmysły: grusze, śliwy, wiśnie, czereśnie, truskawki czy wyśmienite przetwory. Pragniemy, aby każdy mógł doświadczyć ich wyjątkowości i różnorodności. Stoimy na straży, by do naszego skarbca wybierać tylko te smakołyki, które zasługują na miano królewskiego dziedzictwa, rodzą się w zgodzie z naturą i tradycją. Chcemy też zagwarantować, że te bezcenne małe arcydzieła zostaną do Ciebie bezpiecznie doręczone z należytą troską i ostrożnością – prosto od Producenta.

Pod marką Sady Grójeckie zebraliśmy najznamienitsze smakołyki, aby w wyrafinowany sposób zaspokoić Wasze pragnienia, zachować piękno i młodość bez wyrzeczeń. Z przyjemnością dzielimy się nimi z Wami, abyście Wy mogli podzielić się z Bliskimi.

234A0379f
234A0600f
234A3348f